Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 64GB |
| Bluetooth | Van |
| Érintőképernyő | tollal használható |
| GSM | Van |
| Gyártó | APPLE |
| Kijelző felbontás | 2048 x 1536 |
| Kijelző méret | 7,9" |
| Mobil kommunikáció | 4G |
| Processzor gyártó | Apple |
| Processzor típus | A12 |
| Súly. | 308,20g |
| Terméksorozat (TAB) | iPad Mini |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!