Leírás és Paraméterek
| Gyártó | APPLE |
| Háttértár típus | SSD |
| LAN | 10/100 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| SSD méret | 512GB |
| Thunderbolt | Van |
| USB 3.0 | 2db |
| USB Type-C | 4db |
| Videokártya | Integrált |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!