Leírás és Paraméterek
| Bluetooth | Van |
| Gyártó | APPLE |
| Képátló | 16,0" |
| Kijelző Típusa | Retina |
| Memória. | 16GB |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i9 |
| SSD méret | 1024GB |
| Súly | 2kg |
| Terméksorozat | Macbook Pro 16” |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| USB Type-C | 4db |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 4GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!