Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 6 cellmAh |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Gyártó | DELL |
| 4G/LTE | Nincs |
| Háttértár típus | SSD |
| Kamera felbontás | 1,00Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 15,6" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 32GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i9 |
| Processzor modell | 10980HK |
| SSD méret | 2000GB |
| Súly | 3kg |
| Szín | Fehér ezüst |
| Terméksorozat | Alienware |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 3db |
| USB portok száma | 3db |
| USB Type-C | 0db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 8GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Video csatlakozás | Thunderbolt port + HDMI |
| Videokártya típus | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| m15 R4 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!