Leírás és Paraméterek
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | NA |
| Kivitel | Rack |
| Memória alap | 1x16GB |
| Memória típus | RDIMM 2933MHZ |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor magok száma | 10 core |
| Processzor szám alap | 1 |
| Raid | PERC H730P/2GB NV Cache |
| Redundáns tápegység | Igen |
| Teljesítmény | 1500W |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói pro-support garancia |
| / (marad) #P | 1x277353;#B:1x265269;#R:0x0;#M:1x286436;#S:0x0;#H1:0x0;#H2:0x0. |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!