Leírás és Paraméterek
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | HDD |
| HDD méret | 1000GB |
| Kivitel | Torony |
| Memória alap | 1x16GB |
| Memória típus | UDIMM 2666MHz |
| Méret | T140 (Magas: 360 mm, Széles: 175 mm, Mély: 454 mm) |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor magok száma | 6 core |
| Processzor szám alap | 1 |
| Processzor modell | Xeon E-2246G |
| Raid | PERC H330/Nincs Cache |
| Redundáns tápegység | Nem |
| Teljesítmény | 365W |
| Terméksorozat | Poweredge T140 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| / (marad) #P | 0x0;#B:0x0;#R:0x0;#M:1x265243;#S:0x0;#H1:1x297986;#H2:0x0. |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!