Leírás és Paraméterek
| Bluetooth | Van |
| Display Port | Nincs |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | HDD+SSD |
| HDD méret | 1000GB |
| HDMI | Van |
| Kamera felbontás | 1,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Képátló | 23,8" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kivitel | AIO |
| LAN | Nem |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 1135G7 |
| SSD méret | 256GB |
| Szín | Ezüst |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 2GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | MX330 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| Wireless | Van |
| INSP AIO DT 5400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!