Leírás és Paraméterek
| Csatlakozók | DisplayPort |
| Display Port | Van |
| Egyéb | DP, HDMI 2.0, USB Type-B, USB Type-C, RJ45, 3.5 mm headphone jack |
| Érintőképernyő | Nem |
| Fali rögzítés | 100x100 |
| Fejhallgató kimenet | Van |
| Felbontás | 3440 x 1440 |
| Fényerő | 300lumen |
| Gyártó | DELL |
| HDMI | Van |
| Képarány | 21:9 |
| Képátló | 34,0" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Láthatósági szög | 178/178 |
| Mini Display Port | Nincs |
| Panel típus | IPS |
| Súly | 16kg |
| Szín | Fekete |
| Technológia | LED |
| Thunderbolt | Nincs |
| Típus | Monitor |
| USB elosztó | Igen |
| USB | Van |
| Válaszidő | 5,0ms |
| VESA szabvány szerint | 100x100 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói szervizgarancia |
| Monitor C |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!