Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Van |
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2933MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 10400 |
| SSD méret | 512GB |
| Teljesítmény | 260W |
| USB 2.0 | 4db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 3db |
| USB portok száma | 8db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 630 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| INSP 3881 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!