Leírás és Paraméterek
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | NA |
| Kivitel | n.a. |
| Memória. | 0GB |
| Operációs rendszer | Egyéb |
| Operációs rendszer verzió | Egyéb |
| SSD méret | 0GB |
| Teljesítmény | 0W |
| Terméksorozat | n.a |
| USB 3.1 | 0db |
| Garancia | Garancia nélkül |
| / (marad) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!