Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 4 cell (52Wh)mAh |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB/Thunderbolt |
| Felbontás | 1920 x 1200 (WUXGA) 16:10 |
| Gyártó | DELL |
| 4G/LTE | Nincs |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Kamera felbontás | 1,00Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 13,4" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | Nem |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | LPDDR4X-4266 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 1135G7 |
| SSD méret | 512GB |
| Súly | 1kg |
| Szín | Ezüst |
| Terméksorozat | XPS |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| USB portok száma | 4db |
| USB Type-C | 4db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Video csatlakozás | USB Type-C |
| Videokártya típus | Intel Iris Graphics |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| XPS 13 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!