Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 6 cellmAh |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB/Thunderbolt |
| Felbontás | 3840 x 2400 (UHD+) |
| Gyártó | DELL |
| 4G/LTE | Nincs |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Kamera felbontás | 0,20Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 15,6" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző Típusa | Fényes |
| LAN | Nem |
| Memória. | 16GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 10750H |
| SSD méret | 1000GB |
| Súly | 2kg |
| Szín | Ezüst |
| Terméksorozat | XPS |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 0db |
| USB portok száma | 3db |
| USB Type-C | 3db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 4GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Video csatlakozás | USB Type-C |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1650 Ti |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| XPS 15 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!