Leírás és Paraméterek
| Anyag | 600D Polyester |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 450 x 320 x 160 mm / 17.72 x 12.6 x 6.3 inch |
| Méret | 15,6" |
| Szín | Fekete |
| Típus | Hátizsák |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!