Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| Fali rögzítés | 75x75mm VESA falitartó-támogatás |
| Fejhallgató kimenet | Van |
| Felbontás | 2560 x 1440 (WQXGA) 16:9 |
| Fényerő | 350lumen |
| Gyártó | GABA |
| HDMI | Van |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 27,0" |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Súly | 4kg |
| Típus | Monitor |
| Válaszidő | 1,0ms |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!