Leírás és Paraméterek
| Chipset gyártó | nVidia |
| Csatlakozófelület | PCI-e x16 |
| DirectX | 10 |
| D-Sub | 1 |
| DVI | Van |
| DVI | 1 |
| Gyártó | GIGABYTE |
| HDMI | 1 |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Kivitel | Dobozos |
| Low profile | Nincs |
| Magórajel | 590MHz |
| Memória | 1MB |
| Memória. | 1GB |
| Memória sávszélesség | 64 Bit |
| Memória órajel | 1200MHz |
| Memória típusa | GDDR3 |
| OpenGL | 3 |
| SLI/CrossFire támogatás | Nincs |
| Chipset típusa | GT210 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!