Leírás és Paraméterek
| Beszélgetési idő | 20,0óra |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | GIGASET |
| Hangvezérlés | Van |
| Kamera felbontás | 8,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 526óra |
| Kihangosítás | Van |
| Kijelző méret | 6,1" |
| Memória. | 8GB |
| Memória bővíthetőség | 256GB |
| Operációs rendszer | Android 9.0 Pie |
| RAM | 1,0GB |
| Rezgőmód | Van |
| Súly | 0kg |
| Szín | Szürke |
| USB | Type-C |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!