Leírás és Paraméterek
| Frekvencia | 2,4 GHz ; 5GHz |
| Gyártó | TP-LINK |
| Rejtett SSID | igen |
| Kültéri kivitel | nem |
| Repeater funkció | Van |
| Sebesség | 2402 Mbps (5 GHz), 574 Mbps (2.4 GHz) |
| Szabvány | IEEE 802.11 ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 ax/n/g/b 2.4 GHz |
| Titkosíthatóság | WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!