Leírás és Paraméterek
| Csatlakozók | USB |
| Csatoló | USB2.0 |
| Frekvencia | 2,4GHz-5GHz |
| Gyártó | TP-LINK |
| Kompatibilitás | Windows 10/8.1/8/7/XP (32/64bits), Mac OS X 10.9-10.13 |
| Sebesség | 200 Mbps (2,4 GHz) + 433 Mbps (5 GHz) |
| Szabvány | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Titkosíthatóság | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!