Leírás és Paraméterek
| Bridge funkció | Van |
| Frekvencia | 2,4 GHz ; 5GHz |
| Gyártó | TP-LINK |
| Rejtett SSID | igen |
| Kültéri kivitel | nem |
| Repeater funkció | Van |
| Sebesség | 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Szabvány | IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Titkosíthatóság | 64/128-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!