Leírás és Paraméterek
| Bridge funkció | Van |
| Frekvencia | 2,4 GHz ; 5GHz |
| Gyártó | TP-LINK |
| Rejtett SSID | igen |
| Infrastructure mód | nem |
| Kültéri kivitel | Nem |
| Repeater funkció | Van |
| Sebesség | 300 Mbps (2,4 GHz) + 433 Mbps (5 GHz) |
| Szabvány | IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE, 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Titkosíthatóság | WEP, WPA/WPA2-PSK |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!