Leírás és Paraméterek
| Chipset gyártó | nVidia |
| Csatlakozófelület | PCI-e x16 |
| DirectX | 12 |
| Gyártó | ASUS |
| HDMI | 4 |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Kivitel | Dobozos |
| Low profile | Van |
| Magórajel | 954MHz |
| Memória. | 2GB |
| Memória sávszélesség | 32 Bit |
| Memória órajel | 5012MHz |
| Memória típusa | GDDR5 |
| OpenGL | 5 |
| SLI/CrossFire támogatás | Nincs |
| Chipset típusa | GT710 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!