Leírás és Paraméterek
| Chipset gyártó | nVidia |
| Csatlakozófelület | PCI-e x16 |
| DirectX | 12 |
| Displayport | 1 |
| DVI | 1 |
| Gyártó | ASUS |
| HDMI | 1 |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Kivitel | Dobozos |
| Low profile | Nincs |
| Magórajel | 1770MHz |
| Memória. | 4GB |
| Memória sávszélesség | 128 Bit |
| Memória órajel | 12000MHz |
| Memória típusa | GDDR6 |
| OpenGL | 5 |
| SLI/CrossFire támogatás | Van |
| Chipset típusa | GTX1650 Super |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!