Leírás és Paraméterek
| Chipset gyártó | AMD |
| Csatlakozófelület | PCI-e x16 |
| DirectX | 12 |
| Displayport | 1 |
| DVI | 1 |
| Gyártó | MSI COMPUTER |
| HDMI | 1 |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Kivitel | Dobozos |
| Magórajel | 1196MHz |
| Memória | 4MB |
| Memória. | 4GB |
| Memória sávszélesség | 128 Bit |
| Memória órajel | 7000MHz |
| Memória típusa | GDDR5 |
| OpenGL | 5 |
| SLI/CrossFire támogatás | Nincs |
| Chipset típusa | RX 560 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!