Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 7000mAh |
| Belső memória/tárhely | 32GB |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozók | USB 2.0 Type-C |
| Érintőképernyő | tollal használható |
| GPS | Van |
| GSM | Nincs |
| Gyártó | LENOVO |
| Kamera felbontás | 8,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző felbontás | 1920 x 1200 |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Lokalizáció | Magyar |
| Memória. | 3GB |
| Memória bővíthetőség | 256 |
| Memória típus | DDRIII |
| Mikrofon. | Igen |
| Mobiltelefon funkciók | Nincs |
| Mobil kommunikáció | Nem |
| Op.rendszer | Andorid |
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor gyártó | Qualcomm |
| Processzor magok száma | 8 core |
| Processzor típus | Cortex A53 |
| Processzor modell | Snapdragon 450 |
| RAM | 3,0GB |
| Súly. | 440,00g |
| Szín | Fekete |
| Terméksorozat (TAB) | P Series |
| USB | Type-C |
| Verzió | Android 8 |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
| Wireless | Van |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!