Leírás és Paraméterek
| Gyártó | LENOVO |
| Háttértár típus | HDD+SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Kivitel | Torony |
| Memória alap | 1x16GB |
| Memória típus | UDIMM 2666MHz |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor magok száma | 6 core |
| Processzor szám alap | 1 |
| Raid | ThinkSystem RAID 530-8i PCIe 12Gb Adapter |
| Redundáns tápegység | Opcionális |
| SSD méret | 0GB |
| Teljesítmény | 550W |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!