Leírás és Paraméterek
| Bluetooth | Van |
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | LENOVO |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Nincs |
| Kamera felbontás | 1,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 21,5" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kivitel | AIO |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 10700T |
| Soros port | Van |
| SSD méret | 256GB |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 90W |
| Terméksorozat (PC) | V Series |
| USB 2.0 | 3db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 2db |
| USB portok száma | 6db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 630 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!