Leírás és Paraméterek
| CI (Common Interface) Kártya | Van |
| Coax (RF) port | Van |
| Fali rögzítés | 300x300mm VESA falitartó-támogatás |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Gyártó | LG |
| HDMI | 2 |
| Képátló | 55,0" |
| Ethernet, LAN (RJ-45) port | 1 |
| Smart TV funkciók | Van |
| Súly | 15kg |
| Támogatott média formátumok | webOS 4.5, Smart Home (Launcher Bar), Web Browser, Pre-loaded App (YouTube only) |
| Technológia | LED |
| Tuner | DVB T/C/S2 |
| USB 2.0 | 1db |
| Videotámogatás USB-n | Van |
| Garancia | 1 év (kötelező) + 2 év (gyártói garancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!