Leírás és Paraméterek
| Bluetooth | Van |
| Gyártó | MICROSOFT |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 1000GB |
| Képátló | 28,0" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kivitel | AIO |
| Memória. | 16GB |
| Memória órajel | 0MHz |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 7820HQ |
| SSD méret | 1000GB |
| Teljesítmény | 0W |
| USB portok száma | 0db |
| USB Type-C | 0db |
| Memória | 0GB |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!