Leírás és Paraméterek
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Felbontás | 2560 x 1600 (WQXGA) 16:10 |
| Gyártó | APPLE |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | SSD |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Képátló | 13,3" |
| Kijelző Típusa | Retina |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | integrált |
| Operációs rendszer verzió | Mac OS X |
| Processzor gyártó | Apple |
| Processzor típus | M1 |
| Processzor modell | 8C CPU/8C GPU |
| SSD méret | 1000GB |
| Súly | 1kg |
| Szín | Ezüst |
| Terméksorozat | Macbook Air |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| USB Type-C | 2db |
| Videokártya | Integrált |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!