Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 3 cellmAh |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| 4G/LTE | Nincs |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Kamera felbontás | 0,92Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 15,6" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | Nem |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 5 |
| Processzor modell | 5500U |
| SSD méret | 512GB |
| Súly | 2kg |
| Szín | Fehér |
| Terméksorozat | HP 15 Series |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 2db |
| USB portok száma | 3db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | AMD |
| Videokártya | Integrált |
| Video csatlakozás | HDMI |
| Videokártya típus | AMD Radeon Graphics |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!