Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 2 cell (35Wh)mAh |
| Billentyűzet megvilágítás | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | LENOVO |
| Háttértár típus | SSD |
| Kamera felbontás | 0,30Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 15,6" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | Nem |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 S |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 3 |
| Processzor modell | 3250U |
| SSD méret | 256GB |
| Súly | 2kg |
| Szín | Szürke |
| Terméksorozat | IdeaPad 300 |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| USB 2.0 | 1db |
| USB 3.1 | 2db |
| USB portok száma | 3db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya | Integrált |
| Video csatlakozás | HDMI 1.4b |
| Videokártya típus | AMD Radeon Graphics |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!