Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 80WhmAh |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | LENOVO |
| 4G/LTE | Nincs |
| Háttértár típus | SSD |
| Kamera felbontás | 1,00Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Képátló | 15,6" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 7 |
| Processzor modell | 4800H |
| SSD méret | 256GB |
| Szín | Fekete |
| Terméksorozat | Legion 5 |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| USB 3.1 | 4db |
| USB portok száma | 5db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 4GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Video csatlakozás | HDMI 2.0 |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1650 Ti |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!