Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 3 cell (45Wh)mAh |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | LENOVO |
| 4G/LTE | Nincs |
| Háttértár típus | M.2 SSD |
| Kamera felbontás | 0,72Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Képátló | 14,0" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 10210U |
| SSD méret | 256GB |
| Súly | 2kg |
| Szín | Fekete |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| USB 2.0 | 1db |
| USB 3.1 | 2db |
| USB portok száma | 4db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya | Integrált |
| Video csatlakozás | HDMI 1.4b |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói szervíz garancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!