Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 4 cell (32Wh) + 3 cell (24Wh)mAh |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth. | 4.1 |
| Dedikált dokkoló | Van |
| Dokkolhatóság | USB/dokkoló porton |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | LENOVO |
| 4G/LTE | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Kamera felbontás | 1,00Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 15,6" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Modem | Nem |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor sebesség | 3,40GHz |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | i5-8250U |
| SSD méret | 256GB |
| Súly | 2kg |
| Szín | Fekete |
| Terméksorozat | ThinkPad T |
| TV-Tuner | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 2db |
| USB portok száma | 4db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Video csatlakozás | USB 3.1 Type-C Gen2/Thunderbolt 3 + HDMI |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 620 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!