Leírás és Paraméterek
| Akkumulátor | 4 cell (56Wh)mAh |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth. | 4.1 |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB/Thunderbolt |
| Egyéb csatlakozás | n.a. |
| Felbontás | 2560 x 1440 (WQXGA) 16:9 |
| Gyártó | LENOVO |
| 4G/LTE | Beépítve |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Kamera felbontás | 1,00Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 14,0" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző Típusa | Fényes |
| LAN | Nem |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | LPDDR3 |
| Modem | Nem |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor sebesség | 4,00GHz |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | i7-8550U |
| SSD méret | 512GB |
| Súly | 1kg |
| Szállított szoftverek | n.a. |
| Szín | Ezüst |
| Terméksorozat | ThinkPad X |
| TV-Tuner | Nincs |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 2db |
| USB portok száma | 4db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Video csatlakozás | USB 3.1 Type-C Gen2/Thunderbolt 3 + HDMI |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 620 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!