Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 128GB |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth. | 4.0 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Felbontás | 2256 x 1504 |
| GPS | Nincs |
| GSM | Nincs |
| Gyártó | MICROSOFT |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 128GB |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Képátló | 13,5" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző Típusa | Fényes |
| Kijelző méret | 13,5" |
| Lokalizáció | Eng |
| Memória. | 4GB |
| Mikrofon. | Igen |
| Op.rendszer | Windows 10 S |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 S |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| RAM | 4,0GB |
| SSD méret | 128GB |
| Terméksorozat (TAB) | Surface Pro |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| USB | 3.0 |
| USB 3.0 | 1db |
| USB 3.1 | 0db |
| USB portok száma | 0db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya | Integrált |
| Video csatlakozás | Mini-Display Port |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!