Leírás és Paraméterek
| Anyag | 300Dx300D Polyester |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 405 x 280 x 55 mm |
| Méret | 15,6" |
| Szín | Fekete |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!