Leírás és Paraméterek
| Anyag | Jersey fabric with PU foam |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 12,5" |
| Külső méret | 330 x 25 x 235 mm |
| Méret | 12,5" |
| Szín | Fekete |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!