Leírás és Paraméterek
| Anyag | Jersey fabric with PU foam |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 11,6" |
| Külső méret | 320 x 25 x 220 mm |
| Méret | 11,6" |
| Szín | Fekete |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!