Leírás és Paraméterek
| Anyag | 1680D Polyester |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 17,3" |
| Külső méret | 365 x 530 x 250 mm / 14.37 x 20.87 x 9.84 inch |
| Méret | 17,3" |
| Szín | Fekete |
| Típus | Hátizsák |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!