Leírás és Paraméterek
| Anyag | 300D rPET Polyester |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 17,3" |
| Külső méret | 450 x 65 x 310 mm / 17.72 x 2.56 x 12.2 inch |
| Méret | 17,3" |
| Szín | Fekete |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!