Leírás és Paraméterek
| Anyag | 300D rPET Polyester |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 415 x 65 x 295 mm / 16.34 x 2.56 x 11.61 inch |
| Méret | 15,6" |
| Szín | Piros |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!