Leírás és Paraméterek
| Anyag | 300D rPET Polyester |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 14,1" |
| Külső méret | 370 x 35 x 275 mm / 14.57 x 1.38 x 10.83 inch |
| Méret | 14,1" |
| Szín | Szürke |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!