Leírás és Paraméterek
| Anyag | 300D rPET Polyester |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 14,1" |
| Külső méret | 380 x 80 x 280 mm / 14.96 x 3.15 x 11.02 inch |
| Méret | 14,1" |
| Szín | Fekete |
| Modell | ECO |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!