Leírás és Paraméterek
| Anyag | 300D rPET Polyester |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 415 x 85 x 305 mm / 16.34 x 3.35 x 12.01 inch |
| Méret | 15,6" |
| Szín | Fekete |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!