Leírás és Paraméterek
| Anyag | 600D Polyester |
| Gyártó | DICOTA |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 410 x 295 x 70 mm / 16.14 x 11.61 x 2.76 inch |
| Méret | 15,6" |
| Szín | Fekete |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!