Leírás és Paraméterek
| Anyag | Polytex |
| Belső méret | 32,7 x 2 x 23 cm |
| Gyártó | HAMA |
| Képátló | 13,3" |
| Külső méret | 37 x 4 x 26 cm |
| Méret | 13,3" |
| Szín | Fekete |
| Modell | NICE |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!