Leírás és Paraméterek
| Anyag | Poliészter |
| Belső méret | 35 x 3,3 x 25,5 cm |
| Gyártó | HAMA |
| Képátló | 14,1" |
| Külső méret | 39 x 3,6 x 29,5 cm |
| Méret | 14,1" |
| Szín | Kék |
| Modell | MANCHESTER |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!