Leírás és Paraméterek
| Anyag | Poliészter |
| Belső méret | 38,5 x 4 x 29,5 cm |
| Gyártó | HAMA |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 41 x 5 x 32,5 cm |
| Méret | 15,6" |
| Szín | Kék |
| Modell | MANCHESTER |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!