Leírás és Paraméterek
| Anyag | Nylon |
| Belső méret | 36 x 3 x 27 cm |
| Gyártó | HAMA |
| Képátló | 14,1" |
| Külső méret | 38 x 4 x 30 cm |
| Méret | 14,1" |
| Szín | Fekete |
| Modell | TORONTO |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!